O Nas

W naszej firmie staramy się uświadamiać naszych klientów, że ubezpieczenia są najlepszą formą ochrony przed przykrymi życiowymi niespodziankami.

Jesteśmy na rynku od 2005 roku i dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy tworzyć dla klientów naszej agencji rewelacyjne “poduszki finansowe”, na tzw. wszelki wypadek.
Oferta, którą proponujemy jest zawsze dobrana pod potrzeby konkretnego klienta. Stąd biorą się różnice w cenach proponowanych przez nas w porównaniu do cen innych agencji z okolicy. Jesteśmy dyspozycyjni i stawiamy na otwarty i miły kontakt z klientem.
Napisz do Nas

Umów się na spotkanie.

Rocznie obsługujemy ponad 4000 klientów!

Zobacz co mają do powiedzenia!

Jestem bardzo zadowolony z usług Biura Ubezpieczeń Mikan. Od 10 lat ubezpieczam u nich mieszkanie, samochód . Podoba mi się kompleksowe podejście do klienta ,czyli bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz możliwość sprawdzenia warunków ubezpieczenia z kliku firm tak, aby wybrać najbardziej optymalny dla mnie i mojej rodziny wariant. Najważniejszy jest jednak fakt, dla którego cenię współpracę z Mikanem, że w sytuacji awaryjnej – u mnie to była kolizja drogowa ubezpieczonego samochodu – zaoferowano mi szybką pomoc. W kilku krokach udało mi się zaradzić trudnej sytuacji. I na koniec – warto brać udział w konkursach organizowanych przez biuro, bo raz udało mi się wygrać nagrodę – sprzęt AGD!
Piotr Prochowski
Serdecznie polecamy usługi Agencji Ubezpieczeń MIKAN. Znajomość rynku i profesjonalne doradztwo pracowników biura Ubezpieczeń pozwoliło nam wybrać ofertę dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Podejście do klienta, łatwość komunikacji i kultura obsługi spowodowała, że od kliku lat korzystamy z ich wsparcia w doborze różnego typu ubezpieczeń. Dziękujemy za dotychczasowa dobra współpracę. 🙂 Pozdrawiamy!
Ela i Tomek Szczypczyk
Z usług Agencji Ubezpieczeniowej Mikan korzystam od 8 lat i nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam tam z polecenia kolegi i zostałam, bo moje składki OC+AC+NNW skalkulowano o kilkaset zł (!) taniej niż w agencji w Trzebinii. Obsługa zawsze na najwyższym poziomie – panie zawsze uprzejme, kulturalne, rzeczowo i konkretnie wytłumaczą, skalkulują i doradzą. Jak trzeba to dojadą do klienta. Agencja pracuje w weekendy, co dla mnie jest wielką zaletą, bo w tygodniu czasami ciężko zdążyć gdziekolwiek po pracy. Z przyjemnością polecam tę firmę moim znajomym i wiem, że wielu z nich też stanowi już stałe grono klientów.
Monika Maciejowska

Kiedy Potrzebne Jest Ubezpieczenie

By zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i zewnętrzne wsparcie w sytuacji, która jest dla Ciebie nieszczęściem, warto zawczasu zadbać o “miękkie lądowanie”. Przykre zdarzenia przytrafiają się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie, zaburzając rytm codziennego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Możesz jednak zminimalizować przykre skutki takich zdarzeń dzięki ubezpieczeniu. Zobacz w jakich sytuacjach może Ci się ono przydać.

  • gdy Twoje mieszkanie/dom jest ubezpieczony możesz wyjechać spokojnie na dłuższe wakacje

  • gdy Twój dobytek ucierpi, dzięki ubezpieczeniu otrzymasz środki na odbudowę zniszczonego mienia

  • w ubezpieczeniach na życie polisa może stać się środkiem pokrycia kosztów leczenia lub rehabilitacji

  • leczenie za granicą dużo kosztuje – lepiej, żeby płaciła za Ciebie firma Ubezpieczeniowa

  • gdy podczas podróży Twój bagaż zaginie, dzięki wykupionej polisie otrzymasz środki na pokrycie wyrządzonych szkód

Polub Nas!

Mikan Facebook